WYDARZENIA W STYCZNIU

Creatables ijskristallen Creatables ijskristallenCreatables ijskristallen

08.01 Udział dzieci z grupy IV w „2 biegu po zdrowie” o puchar Dyrektora SP 44 w Gdyni. Wyjście z przedszkola ok. godz. 9.00.

09.01 Wizyta dzieci ze SP 43, SP w Pogórzu oraz Specjalnego Ośrodka Szkolno – Opiekuńczego nr 1 udział w przedstawieniu pt. „Jasełka” w wykonaniu przedszkolaków z grupy V; godz. 10.00.

18.01 Będziemy obchodzić Dzień Kubusia Puchatka. Zachęcamy wszystkie dzieci do przyniesienia zabawek, książeczek oraz gadżetów związanych z bajką o Kubusiu.

23.01 „Poznajemy regiony-polskie góry i Zakopane” – prezentacja dzieci z grupy II dla przedszkolaków z innych grup.

28.01 Zapraszamy wszystkie dzieci na ZABAWĘ KARNAWAŁOWĄ. Bal poprowadzą aktorzy z  Teatru  Conieco. Wstęp  na bal tylko i wyłącznie w przebraniu karnawałowym. (bez niebezpieczne części przebrania)

Informujemy, że w dniu 25.01 (od godz.13.30-16.30) będzie możliwość wypożyczenia z wypożyczalni “BAŚŃ” strojów dla dzieci na  bal karnawałowy.

Tego dnia fotograf z firmy „Proart” będzie robił dzieciom zdjęcia w strojach karnawałowych.

28.01 W ramach współpracy z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną nr 3 w Gdyni- proponujemy rodzicom konsultacje z psychologiem dziecięcym panią mgr  Iwoną Hydzik Laskowską. Prosimy o wcześniejsze zapisywanie się u nauczycielek grup.

31.01 Zapraszamy rodziców dzieci z grup IV i V na prelekcję pod tytułem „Zanim pójdę do szkoły”, którą poprowadzą pani psycholog mgr Jadwiga Bogusławska oraz pani pedagog mgr Joanna Pankanin panie z Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej nr 3 w Gdyni  o godz. 16.00. Na spotkanie przychodzimy bez dzieci.

Cute Medieval Lady and Knight

Wydarzenia w styczniu