WYDARZENIA W MARCU

krokus

krokuskrokuskrokuskrokus

04.03 udział dzieci z grupy I i V w warsztatach o pt. “Moje emocje” prowadzone przez terapeutkę panią Anię.

04.03 spotkanie z Policjantem w ramach programu Bezpieczny Przedszkolak dla dzieci z grupy IV i V.

06.03 Dzień regionalny-Kaszuby” przygotowany przez dzieci z grupy I.

07.03  Oglądanie przedstawienia pt „Kosmiczna przygoda” w wykonaniu aktorów z teatru „Gargulec”.

12.03  Dzieci z grupy  V wezmą udział w Biegu po zdrowie” o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 44 w Gdyni. Wyjście z przedszkola o godzinie 8.45. Prosimy o zaopatrzenie dziecka w strój sportowy.

13.03Dzień regionalny-Małopolska i Kraków” przygotowany przez dzieci z grupy IV.

13.03 Dzieci z grupy IV zapraszają rodziców na godzinę 15.150 na zajęcie otwarte, podczas którego zaprezentują program artystyczny pt. „Regiony-Małopolska i Kraków”.

12.03 Wizyta uczniów z klas „0” ze Szkoły Podstawowej nr 43 prezentacja przedstawienia w wykonaniu dzieci z grupy IV pt.„Regiony-Małopolska i Kraków”.

19.03 Wizyta fotografa wykonywanie zdjęć do wielkanocnych kartek świątecznych-godzina 09.00.

20.03Dzień regionalny-Mazowsze i Warszawa” przygotowany przez dzieci z grupy V.

20.03 Dzieci z grupy V zapraszają rodziców na godzinę 15.00 na zajęcie otwarte, podczas którego zaprezentują program artystyczny pt. „Mazowsze i Warszawa”.

21.03 Powitanie Wiosny przez wszystkie przedszkolaki-wspólny spacer pod hasłem „Wiosenny korowód po osiedlu.

25.03 Spotkanie dzieci z grupy I i II z przedstawicielem Muzeum Ziemi Kaszubskiej w Wejherowie -„Poznajemy instrumenty kaszubskie”.

krokuskrokuskrokuskrokuskrokus

Wydarzenia w marcu