WYDARZENIA W MAJU

stokmaj

06.05 – przedstawienie pt „Opowieść o dobrym sercu” w wykonaniu aktorów z teatru „CONIECO”.

10.05 – udział dzieci z grupy IV w Przeglądzie Piosenki Morskiej i Turystycznej pt.: „Morzem malowane”.

Śniadanie – godz. 7.15. Wyjazd – godz. 8.00. Prosimy o punktualne przybycie dzieci na śniadanie. Początek imprezy – godz. 9.00.

Zapraszamy rodziców, rodzeństwo lub innych członków rodziny do kibicowania na widowni Kinoteatru „Grom” na Oksywiu !!!

17.05 – ŚWIĘTO RODZINY, udział wszystkich dzieci w musicalu dla Rodziców pt „Mamma Mia !”.

Miejsce-sala gimnastyczna Szkoła Podstawowa w Pogórzu – godz. 17.15.

22.05 – wyjazd dzieci z grupy IV,V do biblioteki „Stacja Rumia”. Wyjście z przedszkola o godzinie  9.20.

28.05 – udział dzieci z grupy V w międzyprzedszkolnym konkursie „Gdynia-ja wiem” organizowanym przez Przedszkole nr 47 „Leśna Pętelka”.

29.05 – „Dzień regionalny – Podlasie i Mazury” – przygotowany przez dzieci z grupy III.

29.05 – dzieci z grupy III zapraszają rodziców na godzinę 15.30 na zajęcie otwarte, podczas którego zaprezentują program artystyczny pt „Regiony Polski-Podlasie”

30.05 – „Gdynia na fali” – zajęcia w Jacht Klubie Gdynia dla dzieci z grupy III; wyjazd z przedszkola ok. godz.8.30.

maj

Wydarzenia w maju