Szanowni rodzice, w związku z wprowadzeniem elektronicznego systemu do naliczeń odpłatności za pobyt dziecka w przedszkolu należy wyrobić: Kartę Mieszkańca. Osoby upoważnione do odbioru dziecka proszę samemu wpisywać do systemu.

PROSZĘ O WPROWADZANIE DANYCH OSÓB UPOWAŻNIONYCH DO SYSTEMY DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH NA ROK SZKOLNY 2019/2020

RODZICE RÓWNIEŻ WPISUJĄ SIĘ JAKO OSOBY UPOWAŻNIONE W SYSTEMIE KARTA MIESZKAŃCA!

JAK TO ZROBIĆ?

1.      Proszę wejść na stronę gdynia.pl.

2.      Wybrać zakładkę Karta Mieszkańca.

3.      Po prawej stronie wybrać logowanie.

4.      Jeżeli jesteś po raz pierwszy należy założyć konto, jeżeli takie posiadasz zaloguj się.

5.      Po zalogowaniu należy wybrać zakładkę z imieniem i nazwiskiem dziecka.

6.      W panelu moje dane wybrać zakładkę Przedszkole.

7.      W zakładce dodaj Nowe Upoważnienie proszę wpisać osoby upoważnione do odbioru Państwa dziecka podając numer Karty Mieszkańca ( analogicznie postępujemy przy kolejnym dziecku)

8.    Gdy jest problem proszę o kontakt: egio@gdynia.pl .

Link instrukcja  https://youtu.be/-mNODTv5A-E

W przypadku, gdy Rodzice lub upoważnione osoby do odbioru dziecka nie mogą wyrobić  Karty Mieszkańca prosimy o kontakt z Dyrektorem przedszkola.

Karta mieszkańca