WYDARZENIA WE WRZEŚNIU

10.09 Warsztaty dla dzieci z grupy V  podsumowanie kampanii “Odprowadzam sam”.

12.09 Zapraszamy dzieci i rodziców z grupy I na wspólne zabawy integracyjne na godz. 15.00.

16.09 Obchodzimy Dzień KROPKI prosimy o przygotowanie dla dzieci ubranek w kropki.

20.09 Zapraszamy dzieci do zabawy z okazji Ogólnopolskiego Dnia Przedszkolaka. Udział dzieci w przedstawieniu teatralnym pt “Bajka o kapryśnej księżniczce” w wykonaniu aktorów z  Teatru Conieco.

25.09 Dzieci z grupy V zapraszają przedszkolaków na przedstawienie pt. “Zamyślona Pani Jesień“. Prosimy o przygotowanie dla dzieci ubranek w kolorze jesieni.

25.09 Dzieci z grupy V zapraszają rodziców na przedstawienie pt. “Zamyślona Pani Jesień“, które odbędzie się o godz. 15.00.

30.09 Obchodzimy Dzień Głośnego Czytania, zapraszamy wszystkich chętnych: rodziców, dziadków, rodzeństwo do wspólnego głośnego czytania. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z nauczycielkami grup.

30.09Dzieci z grupy IV wezmą udział w projekcie „Mini-olimpiada przedszkolaka” organizowanym przez Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki /Basket Arka Gdynia/. Turniej odbywa się  na hali sportowej Gdynia arena. Wyjście z przedszkola  ok. godz.8.45. Prosimy ubrać dziecko na sportowo.

30.09Dzieci z grupy  V wezmą udział w „Biegu po zdrowie” o puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 44 w Gdyni. Wyjście z przedszkola o godzinie ok. godz.8.30. Prosimy o strój sportowy dla dziecka.

wrzos1  wrzos

Wydarzenia we wrześniu