WYDARZENIA  W  PAŹDZIERNIKU

jesienne-ozdoby-kasztany1jesienne-ozdoby-kasztany1jesienne-ozdoby-kasztany1

04.10Wycieczka dzieci z grupy V do Muzeum Emigracji w Gdyni.

07.10 – Dzieci z grupy V zaprosiły dzieci ze Szkoły Podstawowe nr 43 w Gdyni na przedstawienie pt. “Zamyślona Pani Jesień”.

09.10, 16.10  – udział dzieci z grupy II w warsztatach dotyczących emocji prowadzonych przez p. Annę

10.10Spotkanie dzieci z grupy III i II z funkcjonariuszami policji.

14.10 Obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji dzieci z grupy III zaprezentują występ artystyczny dla dzieci i personelu przedszkola.

Prosimy ubrać dzieci w odświętny strój.

16.10 – Dzieci z grupy IV wezmą udział w kolejnym spotkaniu „Mini-olimpiada Przedszkolaka” organizowanym przez Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki /Basket Arka Gdynia/. Turniej odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 6 w Gdyni. Wyjście z przedszkola  ok. godz.8.45. Prosimy ubrać dziecko na sportowo.

21.10 Przedstawienie w wykonaniu aktorów z gdyńskiego teatru Lokomotywa – „Pinokio”.

24.10  Serdecznie zapraszamy rodziców z grupy III na zajęcie otwarte, godzina 15.00.

24.10  Dzieci z grupy IV pojadą pod Pomnik Harcerzy na Obłużu centrum w ramach projektu “Szkoła pamięta”.

25.10  Dzieci z grupy V pojadą pod Pomnik Harcerzy na Obłużu centrum w ramach projektu “Szkoła pamięta”.

28.10  Wykonanie dzieciom zdjęć do kalendarza na rok 2020 przez fotografa z firmy Proart.

Czytanie wierszy Juliana Tuwima to świetna zabawa na pochmurny, jesienny dzień. W październiku poznamy wiersze dla dzieci Juliana Tuwima.

29.10 „Dzień twórczości Juliana Tuwima” –każda grupa zaprezentuje swoje ulubione wiersze.

30.10 – Udział dzieci z grupy V i IV w ogólnopolskiej akcji Autochodzik , okrzyk na na przejściu dla pieszych KOŁA STOP  ROBISZ KROK.

Wydarzenia w październiku