KONSULTACJE Z PSYCHOLOGIEM DZIECIĘCYM

Zapraszamy serdecznie w dniu 16 października  na indywidualne konsultacje dla rodziców z panią psycholog dziecięcym mgr Izabelą Szczepńską z Poradni Pedagogiczno – Psychologicznej nr 2 w Gdyni. Konsultacje odbywają się w godzinach od 15.00 do 17.00 (co pół godziny). Zainteresowanych rodziców prosimy o kontakt z nauczycielkami grup w celu ustalenia godziny konsultacji. Na konsultacje przychodzimy bez dzieci.

 

28.10  odbędą się zajęcia dla dzieci z grupy V, które prowadzi pani psycholog z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Gdyni na temat.: „Radzenia sobie z emocjami”.

Nasze przedszkole od września jest pod opieką Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej nr 2 w Gdyni, przy ulicy Opata Hackiego 13. Jeżeli chcą Państwo porozmawiać z panią psycholog zapraszamy do konsultacji na terenie poradni. Konsultacje odbywają się we wtorki od 14.00 – 15.00. Zgłoszenia w sekretariacie poradni pod numerem 58 623 31 39.

jesienne-ozdoby-kasztany1

Współpraca z Poradnią Psychologiczno – Pedagogiczną nr 2