bambina-ombrello-pioggiaWYDARZENIA W LISTOPADZIE

04.11 – udział dzieci z grupy IV i V w koncercie pt. Mazur, kujawiak, oberek czyli o polskich tańcach i muzyce narodowej”, koncert odbędzie się w Gdyńskim Centrum Kultury. Wyjście z przedszkola około 10.00.

05.11 – obchody Międzynarodowego Dnia Postaci z Bajek w ramach akcji „Magiczna moc Bajek”.

06.11 – zapraszamy rodziców dzieci z grupy II  na  zajęcia współuczestniczące pt.: „Polska Nasza”, które odbędzie się o godz. 15.00.

07.11 – zapraszamy dzieci z grup IV i V na spotkanie ze Straż Miejską w ramach programu.: „Bezpieczny przedszkolak”.

07.11 – zapraszamy dzieci z grup I, II i III na warsztaty z ratownikiem medycznym pt.: „Pierwsza pomoc”.

08.11   –  uroczyste obchody odzyskania przez POLSKĘ NIEPODLEGŁOŚCI, udział w śpiewaniu hymnu pod hasłem „Przedszkole do hymnu” oraz „DEFILADA NIEPODLEGŁOŚCI Z FLAGĄ POLSKI” – marsz ulicami naszego osiedla. Prosimy ubrać dzieci na galowo. Mile widziane biało-czerwone gadżety (szaliki , czapki itp.)

15.11 – wyjazd dzieci z grupy III  do Infobox na  zajęcia edukacyjne pt.: „Poznaj i zbuduj Gdynię.

15.11 – wyjazd dzieci z grupy II  do zajezdni autobusowej w Gdyni Pogórzu.

18.11 – zapraszamy dzieci z grupy I, II i III  na spotkanie z poetką dla dzieci panią Krystyną Marczak.

18.11 – wyjazd dzieci z grupy III i IV pod pomnik Marszałka Józefa Piłsudskiego.

20.11– Dzieci z grupy IV wezmą udział w kolejnym spotkaniu „Mini-olimpiada Przedszkolaka” organizowanym przez Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki /Basket Arka Gdynia/. Turniej odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 6 w Gdyni. Wyjście z przedszkola  ok. godz. 8.45. Prosimy ubrać dziecko na sportowo.

21.11 – zapraszamy dzieci z grup IV i V na warsztaty z ratownikiem medycznym pt.: „Pierwsza pomoc”.

21.11 – zapraszamy rodziców dzieci z grup I na uroczystość Pasowanie na Przedszkolaka, godz. 14.30

22.11 – wyjazd dzieci z Grupy II  do Infobox na  zajęcia edukacyjne pt.: „Poznaj i zbuduj Gdynię.

21.11 – zapraszamy rodziców dzieci z grup V na zajęcie otwarte pt.: „Zabawy z literą K, godz.15.30.

25.11 – DZIEŃ  PLUSZOWEGO MISIA. Prosimy  o  przyniesienie  przez  dzieci  swoich  pluszowych  przyjaciół – Misiów.

29.11 – „Andrzejkowe wróżby” – gry i zabawy w grupach.

niepod

Wydarzenia w listopadzie