bombka-czerwonaWYDARZENIA W GRUDNIU

03.12 Oglądanie przedstawienia pt. „Świąteczne Marzenia” w wykonaniu aktorów z Teatru Arlekin.

04.12  Udział dzieci z grupy IV w „Mini-Olimpiadzie Przedszkolaka” organizowanym przez Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki/Basket Arka Gdynia. Turniej odbędzie się w Szkole Podstawowej nr 6 w Gdyni.

Wyjście z przedszkola około godziny 8.00. Prosimy ubrać dzieci na sportowo. mikolaj

06.12  „ZABAWY  ZE  ŚWIĘTYM  MIKOŁAJEM”

Prosimy o przyniesienie czapek mikołajowych dla dzieci, czapki podpisujemy

11.12 „Muzykujemy wspólnie ze Stanisławem Moniuszką”- prezentacja krótkiego występu każdej z grup opartego na muzyce sławnego kompozytora.

12.12 Zajęcie otwarte dla rodziców dzieci z grupy  I pt. „Ozdoby i pocztówki świąteczne” o godz. 15.00.

12.12   Wycieczka dzieci z grupy V  do księgarni w Galerii Handlowej „Szperk” (dzień księgarza).

18.12Spotkanie Wigilijne” dla dzieci i pracowników z udziałem zaproszonych gości (księdza, przedstawicieli rady dzielnicy, rady rodziców, dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego nr 1 w Gdyni, Szkoły Podstawowej w Pogórzu oraz emerytowanych pracowników przedszkola).Wspólne dzielenie się opłatkiem, śpiewanie kolęd i pastorałek. W tym roku przedstawienie świąteczne – JASEŁKA przygotowują pracownicy przedszkola oraz rodzice.

Prosimy ubrać dzieci w odświętny strój.

23.12 Zajęcie dla dzieci z grupy V prowadzone przez mamę Zosi nauczycielkę matematyki.

jaselka1

Wydarzenia w grudniu