sniezkasniezkasniezka sniezkasniezkasniezka

WYDARZENIA W STYCZNIU

09.01 – Udział dzieci z grupy V w „Biegu o puchar Dyrektora SP nr 44”. Wyjście z przedszkola 8.45.

13.01 – Wycieczka dzieci z grupy V do Komendy Miejskiej Państwowej Straży Pożarnej w Gdyni-udział w zajęciu w sali edukacyjnej „Ognik”.

17.01 – Światowy Dzień Kubusia Puchatka-wesołe zabawy w grupach; mile widziane przyniesione z domu pluszamki oraz gadżety związane z bajką o Kubusiu Puchatku.

28.01 – Bal Karnawałowy -„Zabawa u Smoka”- prowadzony przez aktorów z teatru Conieco z Białegostoku. Będzie możliwość odpłatnego wypożyczenia stroju karnawałowego w dniu 27 stycznia i oddania go po balu.

Patronką miesiąca stycznia jest Nela reporterka – dziewczynka, która zwiedza świat i opowiada o swoich podróżach w programach dla dzieci oraz w książkach. Dzieci będą poznawać jej przygody związane z zimowymi podróżami.

pingwin

Wydarzenia w styczniu