WYDARZENIA W LUTYM

05.02 – WYCIECZKA DO REWY W CELU ODSZUKANIA TABLICY JÓZEFA HALLERA W OGÓLNOPOLSKIEJ ALEI ZASŁUŻONYCH LUDZI MORZA – GRUPA V

06.02 – WYCIECZKA DO REWY W CELU ODSZUKANIA TABLICY JÓZEFA HALLERA W OGÓLNOPOLSKIEJ ALEI ZASŁUŻONYCH LUDZI MORZA – GRUPA IV

06.02 – WYCIECZKA DO GDYŃSKIEGO INFOBOXU – GRUPA V

10.02 – OBCHODZIMY URODZINY GDYNI, PROSIMY ABY DZIECI PRZESZŁY UBRANE NA NIEBIESKO. GALERIA PRAC PLASTYCZNYCH NASZYCH PRZEDSZKOLAKÓW Z OKAZJI URODZIN NASZEGO MIASTA POD HASŁEM-„MORZE-NASZE MORZE”

18.02 – KONCERT „ZWYCZAJE, KOLĘDNICY W DAWNEJ POLSCE”

21.02 – QUIZ DLA PIĘCIOLATKÓW Z GRUPY IV ORAZ ZAPROSZONYCH 5-LATKÓW Z PRZEDSZKOLA NR 29 I PRZEDSZKOLA NR 60-„WYRUSZAMY W PODRÓŻ Z NELĄ MAŁĄ REPORTERKĄ”

PATRONAMI LUTEGO SĄ: NELA MAŁA REPORTERKA – DZIEWCZYNKA ZWIEDZAJĄCA ŚWIAT ORAZ JÓZEF HALLER, KTÓRY DOKONAŁ ZAŚLUBIN POLSKI Z MORZEM.

Wydarzenia w lutym