WYDARZENIA W MARCU

04.03 – Wycieczka do Mediateki – udział dzieci z grupy V w zajęciu na temat „Jak oswoić lęki?”.

06.03 – Spotkanie dzieci z grupy V z policjantem w ramach programu „Bezpieczny przedszkolak”, godz. 9.00.

09.03 – Udział dzieci z grupy V w kolejnej edycji „Biegu po zdrowie o puchar dyrektora Szkoły Podstawowej nr 44”, wyjście z przedszkola godz. 8.50.

11.03 – Spotkanie dla dzieci z grupy IV i V  z ratownikiem medycznym w ramach programu Bezpieczny Przedszkolak.

12.03Dzień Matematyki – Spartakiada matematyczna dla wszystkich dzieci z przedszkola.

Prosimy rodziców o przygotowanie dzieciom garderoby z elementami matematycznymi, np. mogą być cyfry, figury geometryczne, znaki i działania matematyczne itp.

16.03 – Wykonywanie dzieciom zdjęć do kartki na Święta Wielkanocne.

19.03 – Występ aktorów z teatru Gargulec – „Ratujmy las” .

20.03 – Powitanie wiosny – „Wiosenny korowód po osiedlu”.

20.03 – Zapraszamy rodziców dzieci z grupy I na  wspólne zajęcia o godz. 15.00.

W marcu patronką miesiąca jest wielka polska uczona MARIA SKŁODOWSKA – CURIE. dzieci poznają wiele ciekawostek dotyczących jej życia i pracy, Dzieci będą brały udział w różnych eksperymentach i zabawach badawczych.

krokuskrokuskrokuskrokuskrokuskrokuskrokuskrokus

Wydarzenia w marcu