W związku z panująca sytuacją epidemiczną i ograniczonym funkcjonowaniem naszego przedszkola nie mogą odbyć się zebrania organizacyjne dla rodziców dzieci nowoprzyjętych oraz zajęcia adaptacyjne dla dzieci. W związku z tym prosimy o zapoznanie się z poniższymi informacjami oraz zachęcamy do śledzenia naszej strony, gdzie pojawiać się będę nowe informacje.

Wszystkie wymagane dokumenty zostaną wysłane do Państwa drogą elektroniczną na podany przez Państwa e-mail. Wszystkie dokumenty, uzupełnione i podpisane prosimy umieścić w koszulce i dostarczyć do przedszkola. Prosimy również o dołączenie do dokumentów oświadczenia woli przyjęcia. Komplet dokumentów prosimy pozostawić w przedsionku placówki w przygotowanym do tego miejscu do dnia 30 czerwca 2020 r.

 

INFORMACJE DLA RODZICÓW DZIECI NOWOPRZYJĘTYCH
Zmiana wielkości czcionki