Szanowni Rodzice!!!

Prosimy, aby w  miarę możliwości w rzeczowy sposób wyjaśnić dzieciom sytuację, w jakiej się znaleźliśmy. Jest to temat trudny, ale wierzymy, że wszystko będzie dobrze. Nie powinniśmy ulegać panice, a w swoich zachowaniach powinniśmy kierować się poczuciem odpowiedzialności za siebie i innych. Prosimy, aby ten czas spędzić w domu z rodziną- na wspólnych zabawach, rozmowach, grach. Zrezygnujmy ze spotkań towarzyskich na rzecz bliskości z rodziną i oryginalnym spędzeniu czasu z dziećmi. 
Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem w formie komiksu.  dzieci-koronawirus-poradnik
Powstała nowa zakładka na naszej przedszkolnej stronie Ćwiczenia dla dzieci w domu, którą proponujemy wszystkim naszym przedszkolakom i ich rodzicom. Codziennie nasze panie w zakładkach danej grupy, będą przedstawiać nowe zabaw i pomysły na kreatywne spędzanie czasu w domu.  od 25 marca kształcenie zdalne jest obowiązkowe dla nauczycieli i dzieci.
Zachęcamy do skorzystania z przygotowanych materiałów. 

 

Zachęcamy również, do odwiedzania interesujących stron internetowych, na których jest wiele ciekawych, kreatywnych  zabaw i ćwiczeń do wykonania w domu. Linki poniżej.
https://szaloneliczby.pl/przedszkole/
www.dziecisawazne.pl
www.matzoo.pl
https://dzieciakiwdomu.pl
www.eduzabawy.com
www.damianrudnik.com
www.bystredziecko.pl
www.eduzabawy.com-kartypracy
https://eprzedszkolaki.pl
https://panimonia.pl
www.groteska.pl
http://pisupisu.pl
https://www.miniminiplus.pl/gry

 

Zmiana wielkości czcionki