Akcja charytatywna „Góra Grosza”


Serdecznie zapraszam dzieci i rodziców do włączenia się w XXII edycję „Góry Grosza”.
Co roku w naszym przedszkolu odbywa się wielka zbiórka monet. Celem, na który zbiera się drobne monety, jest pomoc dzieciom, które wychowują się poza swoją rodziną- w domach dziecka, rodzinach zastępczych.  Korzyści uczestnictwa dzieci, nas dorosłych w tej akcji są niewymierne, gdyż przynoszą efekt wychowawczy- uświadomienie, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie przedsięwzięcie. Najlepsze co możemy dać dziecku, to rodzina, w której może czuć się bezpiecznie, rozwijać się, rozwijać swoje pasje i zainteresowania, nawiązywać przyjaźnie. W przedsionku naszego przedszkola znajduje się plakat informujący o akcji oraz przezroczysta skarbonka na grosiki.

koordynator mgr Renata Szreder

 

Akcja charytatywna „Góra Grosza”
Zmiana wielkości czcionki