Drodzy Rodzice, Dziadkowie i wszyscy Miłośnicy Książek!

Z radością informujemy, że po przerwie  w naszym przedszkolu ponownie funkcjonuje BOOKCROSSING, czyli idea popularyzacji czytania poprzez dzielenie się książkami z innymi. Ze względu na pandemię książki będziemy wypożyczać dzieciom w piątki na weekend. Po niedzieli poprosimy o oddanie książek poprzez odłożenie ich do oznaczonego pojemnika. Do tego samego pojemnika można będzie wkładać też swoje książki, jeśli zechcecie Państwo się nimi podzielić. W ciągu tygodnia książki przebywać będą na kwarantannie, tak aby w kolejny piątek ponownie mogły zostać wypożyczone. Zapraszamy do wspólnego czytania, ale również do dzielenia się swoimi książkami.

Z góry dziękujemy za współpracę i życzymy wspaniałych chwil spędzonych z dziećmi nad lekturą!

Koordynatorki:
Anna Witkowska Adriana Żyłów