Od 4 kwietnia nasze przedszkole bierze udział w kampanii „Odprowadzam Sam”.

Kampania jest zachętą do zmiany zachowań i nawyków transportowych zarówno dzieci, jak i dorosłych. W ramach akcji, zachęcamy dzieci do podróżowania do przedszkola pieszo, rowerkiem, transportem zbiorowym lub hulajnogą, ucząc się w ten sposób ekologicznych metod podróżowania.

Przedszkolaki otrzymają kolorowe  plakaty-drzewka wraz z naklejkami dla każdej z grup. Za każdym razem, gdy dzieci dotrą ekologicznie do przedszkola, będą mogły nakleić naklejkę na kolorowym plakacie-drzewku. W ten sposób sprawią, że roślinka stanie się zielona. W trakcie kampanii przedszkolaki otrzymają specjalnie dla nich przygotowane zeszyty ćwiczeń.  

Zapraszamy do zapoznania się  artykułem:

https://www.gdynia.pl/sport-i-zdrowie,7717/rusza-kolejna-edycja-kampanii-odprowadzam-sam,563109

 

 

Kampania Odprowadzam Sam
Zmiana wielkości czcionki