01.06Dzień Dziecka z Minionkiem – wesołe zabawy w grupach , wręczenie dzieciom upominków zakupionych przez Radę Rodziców.

02.06Dzień Ulubionej Zabawki – tego dnia dzieci zapraszają do przedszkola swoją ulubioną zabawkę z domu ( prosimy o bezpieczną zabawkę ).

03.06wyjście do Mediateki Pogórze – grupa Zielona , godzina 10.00.

04.06 udział reprezentującej przedszkole Drużyny w Sportowych Potyczkach Przedszkolaków o Puchar Przewodniczącego Komisji Sportu Rady Miasta zorganizowanych przez Radnego Miasta Gdynia Pana Jarosława Kłodzińskiego oraz Fundację Pozytywne Pomorze ; miejsce imprezy CKZiU nr 2 w Gdyni przy ulicy Płk. Dąbka.

07.06wycieczka dzieci z grupy Żółtej i Niebieskiej do Komisariatu Policji w Gdyni Oksywiu ; uczestniczenie w zajęciu pod hasłem „Bezpieczne wakacje”.

20.06Uroczystość Ukończenia Przedszkola – grupa Niebieska , godzina 15.30 .

21.06Uroczystość Ukończenia Przedszkola – grupa Żółta , godzina 15.30 .

23.06wyjście do Mediateki Pogórze – grupa Fioletowa , godzina 11.00.

27.06udział w popołudniowych zabawach rytmiczno-muzycznych „Zatańcz i brykaj kiedy gra klasyka”.

Wydarzenia w czerwcu