W KWIETNIU

01.04 Światowy Dzień Autyzmu -rozbudzanie u dzieci tolerancji wobec rówieśników , którzy inaczej się rozwijają i dostrzegają świat.                                                                                                                Prosimy o ubranie dzieci na niebiesko ( kolor związany z autyzmem).

04.04  i  11.04  udział dzieci w popołudniowych zabawach rytmiczno-muzycznych „Zatańcz i brykaj kiedy gra klasyka”.

11.04  Wycieczka do Mediateki w Gdyni Pogórzu Górnym – grupa Żółta.

13.04 Wielkanocny poranek z Zajączkiem.

22.04 Udział w obchodach Dnia Ziemi i Dnia Ekologa – akcja pod hasłem „My odpady segregujemy i naszą Gdynię porządkujemy”.

25.04 Zorganizowanie galerii dziecięcych prac plastycznych z okazji Światowego Dnia Książki – „Moja ulubiona książka polskiego autora”.

25.04  Wycieczka do Mediateki w Gdyni Pogórzu Górnym – grupa Fioletowa.

28.04  Olimpiada polonistyczna „Mądre Sowy” dla dzieci 6-letnich z naszego przedszkola oraz dla 6-latków z pobliskiej   SP 43.

Od kwietnia do czerwca 2022 roku -udział dzieci w gdyńskiej kampanii „Odprowadzam Sam” propagującej ekologiczne środki transportu w drodze do przedszkola i do domu.

Wydarzenia w kwietniu.