WYDARZENIA W LUTYM

01.02 BAL KARNAWAŁOWY W GRUPACH POD HASŁEM  – „BAL U KRÓLA I KRÓLOWEJ”.

jjj

kk

09.02  „PODRÓŻ DO WŁOCH” – ZAJĘCIA W GRUPACH PRZYBLIŻAJĄCE DZIECIOM KOLEJNY KRAJ EUROPEJSKI.

PROSIMY O UBRANIE DZIECI W STRÓJ W KOLORACH WŁOSKIEJ FLAGI. 

kk

09.02  WYCIECZKA DZIECI Z GRUPY FIOLETOWEJ DO PIZZERI „IL  PIRATA”  W  KOSAKOWIE  Z OKAZJI  DNIA PIZZY. UDZIAŁ DZIECI W WARSZTATACH PIECZENIA PIZZY PROWADZONYCH PRZEZ WŁOSKIEGO KUCHARZA – GODZ. 9.30.

jjj

kkk

10.02  PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU AKTORÓW Z TEATRU GARGULEC – „NOWE PRZYGODY SMOKA WAWELSKIEGO, CZYLI WISŁĄ PRZEZ POLSKĘ”; GODZ. 9.00. KOSZT PRZEDSTAWIENIA OPŁACONY ZE SKŁADEK NA RADĘ RODZICÓW.

ggg

10.02 „ŚWIĘTUJEMY URODZINY GDYNI”- ZAJĘCIA W GRUPACH. PROSIMY O UBRANIE DZIECI NA NIEBIESKO.

lll

16.02 WARSZTATY BIBLIOTECZNE W MEDIATECE POGÓRZE -GRUPA ŻÓŁTA

kk

16.02  „TŁUSTY CZWARTEK”– ZAPOZNANIE DZIECI ZE ZWYCZAJEM STAROPOLSKIM OZNACZAJĄCYM ZAPOWIEDŹ KOŃCA KARNAWAŁU (OSTATKI , ZAPUSTY )

kk

17.02  WARSZTATY BIBLIOTECZNE W MEDIATECE POGÓRZE – GRUPA NIEBIESKA

lll

21.02 PRZEDSZKOLNE SHOW  „MAM  TALENT”

kkk

23.02 WARSZTATY BIBLIOTECZNE W MEDIATECE POGÓRZE – GRUPA FIOLETOWA

ggg

23.02 „DZIECIĘCA LITERATURA EUROPEJSKA – „PINOKIO”– CZYTANIE DZIECIOM FRAGMENTÓW POWIEŚCI CARLO COLLODI PRZEZ ZAPROSZONYCH GOŚCI W RAMACH EDUKACJI CZYTELNICZEJ.

kkk

Współpraca ze środowiskiem

 

W RAMACH WSPÓŁPRACY Z KZG „DOLINA REDY I CHYLONKI” PRZEDSZKOLE BĘDZIE BRAŁO UDZIAŁ W KONKURSIE PLASTYCZNYM „WODA JEST JAK ŻYCIE – KORZYSTAJ Z NIEJ NALEŻYCIE”.  W DALSZYM CIĄGU ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU W AKCJACH „ZBIÓRKA BATERII  I  AKUMULATORÓW  PRZENOŚNYCH”  ORAZ   „MAŁA NAKRĘTKA – DUŻY PROBLEM”  I PRZYNOSZENIE  ICH  DO  PRZEDSZKOLA.

 

Z OKAZJI DNIA KOTA, KTÓRY PRZYPADA DNIA 17 LUTEGO, ZACHĘCAMY RODZICÓW I DZIECI DO UDZIAŁU W AKCJI CHARYTATYWNEJ NA RZECZ POMORSKIEGO KOCIEGO DOMU TYMCZASOWEGO ZAJMUJĄCEGO SIĘ OPIEKĄ NAD KOTAMI WOLNOBYTUJĄCYMI W NASZYM MIEŚCIE. BĘDZIEMY ZBIERAĆ KARMĘ DLA KOTÓW ORAZ MATERIAŁY, KTÓRE BĘDĄ NADAWAĆ SIĘ NA KOCIE LEGOWISKA: STARE KOCE, PODUSZKI, KOŁDERKI ITP.

Wydarzenia w lutym