04.10  WARSZTATY BIBLIOTECZNE W MEDIATECE POGÓRZEGRUPA FIOLETOWA.

06.10 WARSZTATY BIBLIOTECZNE W MEDIATECE POGÓRZE-GRUPA ŻÓŁTA

07.10  WYCIECZKA DO ZAJEZDNI AUTOBUSOWEJ W GDYNI POGÓRZU – GRUPA FIOLETOWA.  ŚNIADANIE – GODZINA  8.00.

14.10  DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ-ZAJĘCIA W GRUPACH –„SZANUJEMY  PRACĘ  NAUCZYCIELA”.

PROSIMY O ODŚWIĘTNY STRÓJ DLA DZIECI .

18.10  SPOTKANIE Z POLICJANTEM – GRUPA ZIELONA .

25.10  „PODRÓŻ  DO  NIEMIEC”– ZAJĘCIA W GRUPACH PRZYBLIŻAJĄCE DZIECIOM KRAJ NASZYCH SĄSIADÓW.

PROSIMY O UBRANIE DZIECI W STRÓJ W KOLORACH NIEMIECKIEJ FLAGI.

„POZNAJEMY KRAJE UNII  EUROPEJSKIEJ”- TO COMIESIĘCZNY CYKL ZAJĘĆ PRZYBLIŻAJĄCYCH DZIECIOM KRAJE CZŁONKOWSKIE UNII EUROPEJSKIEJ-ICH KULTURĘ, ZABYTKI, LITERATURĘ DZIECIĘCĄ, CHARAKTERYSTYCZNE POTRAWY ORAZ INNE CIEKAWOSTKI.

OD PAŹDZIERNIKA- W ŚRODY- BĘDĄ SIĘ ODBYWAŁY ZAJĘCIA  RYTMIKI DLA DZIECI ZE WSZYSTKICH GRUP. ZAJĘCIA OPŁACANE SĄ ZE SKŁADEK NA RADĘ RODZICÓW.

Wydarzenia w październiku