10.01 „PODRÓŻ  DO  DANII”- ZAJĘCIA W GRUPACH PRZYBLIŻAJĄCE  DZIECIOM KOLEJNY KRAJ EUROPEJSKI .

PROSIMY O UBRANIE DZIECI W STRÓJ W KOLORACH DUŃSKIEJ FLAGI.

12.01 „DZIECIĘCA LITERATURA EUROPEJSKA – DZIEŃ BAŚNI ANDERSENA”- CZYTANIE DZIECIOM BAŚNI H. CH. ANDERSENA PRZEZ ZAPROSZONYCH GOŚCI W RAMACH EDUKACJI CZYTELNICZEJ.

18.01  „DZIEŃ KUBUSIA PUCHATKA” – WESOŁE ZABAWY W GRUPACH. MILE WIDZIANE KSIĄŻECZKI I GADŻETY ZWIĄZANE Z KUBUSIEM PUCHATKIEM.

19.01  WARSZTATY BIBLIOTECZNE W MEDIATECE POGÓRZE- GRUPA FIOLETOWA

20.01  WARSZTATY BIBLIOTECZNE W MEDIATECE POGÓRZE- GRUPA NIEBIESKA

26.01  WARSZTATY BIBLIOTECZNE W MEDIATECE POGÓRZE- GRUPA ŻÓŁTA

31.01   PRZEDSTAWIENIE W WYKONANIU AKTORÓW Z TEATRU „CONIECO”  Z  BIAŁEGOSTOKU – „PLUSZOWA OPOWIEŚĆ O PRZYJAŹNI”.

ZACHECAMY DO UDZIAŁU W AKCJACH CHARYTATYWNYCH „GÓRA GROSZA” ORAZ „WIELKA ORKIESTRA ŚWIĄTECZNEJ POMOCY”.

ZE WZGLĘDU NA DUŻĄ ZACHOROWALNOŚĆ W TYM ROKU RÓWNIEŻ DZIECI PRZYGOTUJĄ WYSTĘP, KTÓRY BĘDZIE NAGRYWANY I WYSYŁANY NA POCZTĘ MAILOWĄ. BABCIE I DZIADKÓW ZAPROSIMY NATOMIAST WIOSNĄ NA FESTYN, KTÓRY ODBĘDZIE  SIĘ W OGRODZIE PRZEDSZKOLNYM.

Wydarzenia w styczniu